3d nábytok

Počuli ste už pojem 3D nábytok? Naša firma Lignofer sa ako jedna z mála venuje aj náročnej výroby 3D nábytku. Takáto výroba je veľmi precízna a časovo náročná. Treba dodržiavať presný postup a niekoľkokrát vymeriavať s veľkou presnosťou.

Medzi najnáročnejšie nábytkárske výrobky patria 3D pulty, skrine a bedne podľa priania zákazníka. Základný korpus alebo skelet sa vyrába z drevotriesky, MDF alebo drážkovanej MDF. Tieto materiály sú ideálne na takúto výrobu. Po precíznom vyrovnaní tmelom a vybrúsení, sa na takýto podklad lepí presne narezaná alebo na CNC stroji vyfrézovaná MPL vrstva o hrúbke 0,9 mm. Naše stroje a technológie nám umožňujú pracovať s minimálnou odchýlku, dokonca sa dá tvrdiť, že v stolárske je to priam nepredstaviteľná odchýlka.

Jednotlivé spoje a hrany sú napojené s presnosťou 0.1 mm. Životnosť tejto MPL je na úrovni pracovných dosák, ktoré sa poškodia len pri silnom mechanickom údere. Častokrát ide o špeciálne nábytky na mieru alebo zariadenie do obchodov podľa priania zákazníka.

Tvary a vzhľad takéhoto nábytku je tak jedinečný a úžasný, že stojí za to, sa jeho náročnou výrobou zaoberať. Spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste.