história

Spoločnosť Lignofer s.r.o. bola založená v roku 1992. Za dobu svojej existencie sa na trhu presadila v oblasti kovoobrábania a drevovýroby. V divízií kovoobrábania sa zaoberáme výrobou a opracovaním náhradných dielov na železničné vozne. V divízií drevovýroby sa presadzujeme zariadením interiérov bytov, domov, kancelárií, penziónov a hotelov. Spoločnosť je od roku 2000 certifikovaná a vlastní certifikát kvality ISO 9001:2008.

Činnosť firmy započala na prevádzke Technických služieb v Trnave s prenajatými strojmi a priestorom. Po 10 rokoch prevádzky sme zakúpili vlastné priestory na Peztvalovej ulici. Po ročnej rekonštrukcií a dostavbe murovanej časti k plechovej hale sme sa nasťahovali do nového a priestorovo uceleného objektu.

V roku 2004 sme sa rozhodli investovať do výroby nábytku a zakúpili sme CNC frézu Biesse, olepovačku hrán Holzher a formátovacie píly Martin

Postupným zvyšovaním kvalitatívnej úrovne sme sa dostali medzi popredie v nábytkárstve v regióne a tým sme si zaradili do portfólia mnohé významné firmy ako dodávateľ nábytku.