Nábytok na mieru

Kancelárie

Prostredie je dôležité na zvýšenie pracovnej efektivity. Vyrobíme pre vás elegantné a praktické kancelárie,v ktorých sa budete cítiť príjemne ale zároveň budú navodzovať pracovnú morálku. 

Predajne

Predajňa musí zaujať, preto musí mať unikátny dizajn. Vďaka naším technológiám a skúsenému tímu pracovníkov dokážeme vyrobiť akékoľvek tvary, ktoré upútajú vášho zákazníka. 

Obývačky

Vytvoríme pre vás jedinečnú obývačku tak aby ste sa v nej cítili dobre a pohodlne. Docielime to výberom kvalitných materiálov a dizajnom podľa vašich predstáv.  

Kuchyne

Ponúkame vám moderné kuchyne na mieru, v ktorých sa v dokonalej harmónii spája estetika s funkčnosťou. Dobrá kuchyňa je nielen krásna, ale aj praktická. Premyslený systém vnútorného života sa hravo postará o poriadok a podporuje tak zjednodušenie pracovných úkonov. Ak máte všetko, čo potrebujete v dosahu svojich rúk, práca beží ako po masle.

Detské izby

Detská izba je miesto, kde vaše dieťa trávi väčšinu svojho voľného času. Preto by mala byť útulná, farebná a vystihovať tak detskú vitalitu a hravosť.

Jednotlivé kúsky nábytku

Vyrobíme pre vás aj jednotlivé kusy nábytku. Vymeníme jednotlivé poškodené diely alebo spevníme váš nábytok.